2. Avrasya Pozitif Psikoloji Kongresi

Değerli Katılımcılarımız,

Geçen yıl gerçekleştirdiğimiz başarılı bir kongrenin ardından bu yıl yeniden sizlerin karşısında olacak olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

2. Avrasya Pozitif Psikoloji Kongresini 12-14 Mayıs 2017 tarihlerinde İstanbul’da Üsküdar Üniversitesi’nde gerçekleştireceğiz. Kongremizin temasını “İyi Yaşamanın Bilimi” olarak belirledik.

Kongremiz, pozitif psikoloji ile ilgili akademik paylaşımların sağlanması ve bu alanda çalışan akademisyenlerin ve ilgililerin bir araya gelmesi için bilimsel ve sosyal bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır. Bilimsel programın içeriğini, pozitif psikoloji ile ilgili konferanslar, paneller, çalışma grupları, bildiri ve poster sunumları oluşturacaktır. Yurt içinden ve yurtdışından önemli konuşmacıların olacağı kongremizde doyurucu bir programla karşınızda olmayı umuyoruz. Kongremizin dili Türkçe ve İngilizce olacaktır.
Farklı disiplinlerden, pozitif psikolojiye ilgi duyan herkesi bu kongrede ağırlamak ve tanımak istiyoruz. Kongremizin bilimsel kalitesinin sizlerin katkısı ile artacağının bilincinde olarak, bahar aylarının ayrı bir güzellikte yaşandığı dünya başkenti İstanbul’da sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,